פייסבוק     צור קשר  |   פורום  |   הרשמה לדיוור

איך את/ה מקבל/ת את הטיפול לגושה
קבלת הטיפול בבית חולים
טיפול בבית בעזרת אחות
טיפול עצמי בעזרת מראה או בני הבית
אני לא מקבל/ת טיפול
הצבע
לרשימת כל הסקרים
דף הבית>>חדשות ואירועים>>ינואר 2002 , כנס העשור לעמותה.

חדשות ואירועים

נכון זה היסטוריה אבל כנס העשור של העמותה התקיים ביום שישי שטוף שמש אחד בבית הארחה בקיבוץ שפיים בחסותם של חברת ג`נזיים וחברת טבע אשר ייצגה את חברת OGS  מפתחי תרופת Zavesca. לכנס הגיעו נציגים של מעל ל-50 חולים, בני זוג, הורים וילדים התכנסו בגן המקורה של בית הארחה , כ-200 משתתפים!.

בנוסף לברכות במעמד זה העמותה ציינה את תרומתם של צוות חברת ג`נזיים לטיפול בחולים, את צביקה ארטן מזכיר העמותה אשר עובד בהתנדבות לגשר בין הגורמים השונים ללא לאות, את גב` בת שבע זימרן אשתו של פרופ` זמרן על תמיכתה בו ובנו וסיגל ריכטר ז``ל בירכה ברכה מיוחדת את פרופ` זמרן על פועלו ועבודתו.

בהמשך ניתנו 3 הרצאות על ידי מטפלים על היבטים שונים של הטיפול בחולי גושה, דר` איאן כהן, ממרפאת אונקולוגית ילדים סיכם את הגישה לחולי גושה, דר` חנה רוזנבאום , מרפאה המטולוגית, בית חולים רמב``ם, סיכמה נושאים מיוחדים בטיפול בחולים כולל בעיות קרישה שונות, דר` אניק רוטשליד , גנטיקאית ממרכז רפואי הדסה הסבירה על צורת הורשת המחלה ומשמעויותיה. ההרצאות היו מקצועיות , מעניינות ובהחלט בשפה אשר אפשרה לכולנו להתעדכן. לאחר שלושת הרצאות אלה פרופ` זימרן שוחח על הטיפול בחולי גושה והמשמעויות של שתוף הפעולה של כל הגורמים יחדיו.

בכל אותה עת בני נוער וילדים הופעלו במשחקים ופעילויות שונות על מנת לאפשר לבוגרים יותר להתעדכן. לפני ארוחת הצוהריים והפיזור הייתה הופעת אומן אורח , קלידן אשר בצורה חיננית ומעניינת סיפר לנוכחים על ה``חיים כמנגינה``.

 אין ספק שהיה כנס מהנה, ממוקד ומוצלח אנו מקווים שנוכל לעמוד בצפיות בכנסים הבאים.

לדף הקודם
RSS