פייסבוק     צור קשר  |   פורום  |   הרשמה לדיוור

 

 

 

 

 

 


איך את/ה מקבל/ת את הטיפול לגושה
קבלת הטיפול בבית חולים
טיפול בבית בעזרת אחות
טיפול עצמי בעזרת מראה או בני הבית
אני לא מקבל/ת טיפול
הצבע
לרשימת כל הסקרים
קבל/י עידכונים כל פעם שאעדכן את הבלוג שלי בפוסט חדש.

דף הבית>>פרסומים >>מידע חשוב בנוגע לאספקת fabrazyme ו- cerezyme

פרסומים

הנדון: מידע חשוב בנוגע לאספקת צרזיים ופברזיים.

 

ביום ראשון 14 ליוני 2009 חברת ג`נזיים זיהתה וירוס באחד הביו ריאקטורים המשמשים לייצור צרזיים במפעל הייצור שלנו באולסטון . אנו הודענו לרשויות הרגולטוריות . חברת ג`נזיים מאמינה שאין כל חשש לבטיחות תכשירינו הביולוגיים מכייון שהוירוס שזוהה (2117) אינו ידוע כגורם זיהום בבני אדם.

עצרנו באופן זמני את תהליך הייצור של צרזיים ופברזיים במפעל הייצור שלנו באולסטון על מנת לחטא ביסודיות את המפעל ולחדש את תהליך הייצור המלא מוקדם ככל האפשר.

התכשירים מיוזיים ואלדורזיים אינם מושפעים כעת ממצב זה.

המלאי הקיים של צרזיים ופברזיים אינו מספיק על מנת למנוע מצב של חוסר זמני בתרופות אלו בתקופה בה הייצור יהיה מושהה. אנו נעמוד את העיתויי והיקף המחסור בצרזיים ונדאג ליידע אתכם מוקדם ככל האפשר. מחסור בפברזיים צפוי להיות לתקופה קצרה החל מספטמבר 2009.

חברת ג`נזיים עובדת באופן צמוד עם רופאים וספקי בריאות אחרים, חולים, קופות חולים, ארגוני חולים ורשויות רגולטוריות על מנת למזער את ההשפעה של מצב זה. אנו נמשיך לעדכן את הגורמים הנ``ל כשיהיה בידינו מידע חדש.

אנו מכירים ומבינים את החששות שבעיות אספקה זמניות מסוג זה עלולות להעלות. אנו נשאר תמיד מחויבים לשרת את קהילות גושה ופברי. חברת ג`נזיים מעריכה את ההבנה, שיתוף הפעולה ואת סבלנותך.

במידה ויש לך שאלה או חשש כלשהוא אנא פנה לחתום מטה.

בברכה

מר זאב זליג

מנכ``ל ג`נזיים ישראל.

 

 

 

לדף הקודםלדף הבא
RSS