פייסבוק     צור קשר  |   פורום  |   הרשמה לדיוור

איך את/ה מקבל/ת את הטיפול לגושה
קבלת הטיפול בבית חולים
טיפול בבית בעזרת אחות
טיפול עצמי בעזרת מראה או בני הבית
אני לא מקבל/ת טיפול
הצבע
לרשימת כל הסקרים
דף הבית>>חדשות ואירועים>>מכתב סיום תפקיד

חדשות ואירועים

שלום !

 

 

אבקש להתחיל בברכה אישית לחג פסח כשר ושמח לך ולבני משפחתך. שהאביב אותו אנו חוגגים יהיה מלווה פריחה אושר, בריאות ועושר לכל!

 

במשך עשור שנים הובלתי את העמותה כיו``ר והשתדלתי למלא את התפקיד בצורה הטובה והנאמנה ביותר כאשר מול עיניי הצרכים של החולים ובני משפחותיהם והדאגה להמשך קידום הטיפול אם בקשר עם הרופאים המטפלים בארץ ובעולם ואם בקשר עם חברות התרופות השונות. כל פעולותיי כוונו בהתאם לאמונתי כאבא של חולה גושה, כרופא וכאזרח.

 

בתקופה זו נקשרתי למשפחת הגושה , לחלק מהחולים ובני משפחותיהם , לחלק מהחוקרים וצוותים מטפלים וכמובן גם חלק מחברות התרופות המלוות את העולם של מחלת הגושה בצורה המיוחדת להן ותמיד קבלתי שתוף פעולה מלא. גם אם היו ויכוחים והתלבטויות.

 

בשנה האחרונה מצאתי את עצמי בפרשת דרכים, הרגשתי הצורך להתפתח ולהתקדם מבחינה מקצועית ותעסוקתית. השתלשלות העניינים הייתה ארוכה ומיותר  להעלותה כאן. בתקופת זו קבלתי הצעה לשמש כמנהל רפואי בחברת פרוטליקס , חברה ישראלית המפתחת אנזים בתא צמח ועליה שמענו מפרופ` זימרן בכנס.

 

ההתלבטויות היו רבות. במיוחד בשל המשמעויות המקצועיות והאישיות. בתהליך קבלת ההחלטה התייעצתי עם חברים בארץ ובאירופה אשר מייצגים עבורי את עולם הגושה על מנת לשמוע את דעתם, מכולם קבלתי פה אחד תמיכה והבנה להגיע להחלטה אישית.

 

ב- 28 בפברואר הצגתי לוועדה המארגנת של העמותה את התפטרותי מהתפקיד של יו``ר העמותה על מנת למנוע ניגוד אינטרסים.התפטרות שהתקבלה בהבנה ובתמיכה מלאה.

 

בהזדמנות זו אני מבקש להודות לכם על שנתתם בי אמנון ואפשרתם לי להוביל את העמותה בדרך שהאמנתי בה הלכנו יחדיו. כמו כן אני מתנצל אם במקרה, שלא במתכוון, לא הצלחתי לעמוד בציפיותיכם.

 

אינני מתנתק ממשפחת הגושה אלא עובר לעבוד לטובת משפחה זו בסביבה חדשה שם אני מקווה להצליח. אני אמשיך ללוותכם כחבר עמותה. אני בטוח שיש לנו עוד הרבה מה לעשות ביחד. אני מציע את עזרתי בכל נושא שיראה לנכון.

 

העמותה חייבת להמשיך להיות פעילה , עם התפטרותי עו``ד דורית לוי טילר קיבלה על עצמה את תפקיד יו``ר זמני עד שייבחר יו``ר חדש או חדשה ולכן אני קורא לך לשקול ולהגיש את מועמדותך לתפקיד אתגרי זה.

 

בברכה

 

דר` ראול צרטקוף

 

לדף הקודם
RSS