פייסבוק     צור קשר  |   פורום  |   הרשמה לדיוור

 


איך את/ה מקבל/ת את הטיפול לגושה
קבלת הטיפול בבית חולים
טיפול בבית בעזרת אחות
טיפול עצמי בעזרת מראה או בני הבית
אני לא מקבל/ת טיפול
הצבע
לרשימת כל הסקרים

פורום

מתמודדים עם גושה? אתם לא לבד!
בפורום תמצאו המון חברים במצב בריאותי כמוכם,
שמבינים אתכם וישמחו לייעץ, לדבר ולשתף אתכם מניסיונם.
בנוסף, אתם מוזמנים להיוועץ במומחים מובילים בתחומי רפואת הגושה שנמצאים כאן בשבילכם.
נשמח שתהיו חלק מקהילה פעילה ותומכת,
כי יחד יש לנו יותר כח.
טיפה על מנהלי הפורום:
פרופ' ארי זימרן-
 נשוי + 2 + שלושה נכדים.מומחה ברפואה פנימית ועוסק במחלת גושה על כל היבטיה משנת 1986. מנהל יחידת גושה במרכז הרפואי "שערי-צדק", שהיא המרפאה הגדולה מסוגה בעולם למעקב ולטיפול בחולי גושה, תוך מתן מענה גם לזוגות צעירים ואחרים בתחום היעוץ הגנטי למחלה זו.

גיל ברדה (אנוכי) -
בן 45 נשוי ואב לשניים, מומחה השקעות והגנות למשפחה, מתגורר בהוד השרון. מתנדב , חבר הנהלת העמותה ומנהל אתר העמותה הישראלית לגושה. 
כמנהל אתר העמותה אני עונה לשאלות המגיעות לאתר בנושא מחלת הגושה תוך כדי התייעצות עם צוות המומחים של העמותה.
 
 
 

מכוער מאוד איך שעניתם לבת הזוג לחיים שלי\M.P כאן
היות שאני מכיר את הסיפור הייטב,זה היה פשוט מזעזע לקרוא את מה שכתבתם לה כאן.היא במיקרה סיפרה לי על כך.החלטתי להגיב בשם עצמי.בת זוגי לחיים נולדה חולה,תמות חולה,ואני מכיר הייטב ומקרוב מאוד את הקשיים. כל מילה שסיפרה לי שכתבה על מצבה הרפואי,אמת לאמיתה היא!!!
היא באמת לא מעוניינת בשום קשר עם העמותה שלכם,כי מעולם אף אחד לא עזר לה.רק הציעו להקשיב לה,וזה לא מה שהיא צריכה.היא זקוקה לעזרה אמיתית.אין לי מושג מה היא מחלת גושה,למדתי,ואני רואה מקרוב את ההתמודדות הקשה מאוד,של אהבת חיי יום יום.זה הספיק גם לי לגבש דעה.ולמי ששואל את עצמו:לא,היא לא ביקשה ממני לכתוב כאן,הרגשתי צורך אישי לכתוב,מה שבליבי על המקרה העגום מאוד,והקשה הזה.
מחקתם את ההודעות שלה,זכותכם.אבקש במקביל למחוק לאלתר,מס' הודעות שהגיבו לה.זה לא הגון.לא  ישר,לא יפה.ומכוער.צריך לנהוג בכבוד כלפיי כל אדם,ובמיוחד כלפיי אדם נכה בצורה קשה כל כך.זאת דעתי והרגשתי הפרטית.כך אני משתדל לנהוג,מאז ומעולם בחיי הפרטיים.
איתכם הסליחה שאינני מזדהה בשמי המלא,זה לא מתאים למעמדי,היות ואני אדם מאוד מפורסם יותר מ 20 שנה,כאן בארץ,ואני תמיד משתדל לשמור על הפרטיות שלי,ומתבטא רק בכל מה שקשור למוזיקה ולכתיבה שלי.
הרגשתי צורך אמיתי,לבטא את רגשותיי.אבקש מאוד להניח לחברה שלי לחיים.אני מכיר אותה שנים רבות.בחורה יוצאת מהכלל,נלחמת כמו לביאה,ושורדת כנגד כל הסיכויים את כל הקשיים בחייה.ואני גאה בה על כך.לא חושב שאני הייתי מצליח לעבור את זה.
תודה D .
אגב,לא ראוי לשפוט אדם במצוקות ובקשיים שלו.
שם הכותב * 
נושא ההודעה *   
תוכן ההודעה
קבצים מצורפים (pdf,doc,zip,jpg,gif)


 
 
RSS