פייסבוק     צור קשר  |   פורום  |   הרשמה לדיוור

 


איך את/ה מקבל/ת את הטיפול לגושה
קבלת הטיפול בבית חולים
טיפול בבית בעזרת אחות
טיפול עצמי בעזרת מראה או בני הבית
אני לא מקבל/ת טיפול
הצבע
לרשימת כל הסקרים

פורום

מתמודדים עם גושה? אתם לא לבד!
בפורום תמצאו המון חברים במצב בריאותי כמוכם,
שמבינים אתכם וישמחו לייעץ, לדבר ולשתף אתכם מניסיונם.
בנוסף, אתם מוזמנים להיוועץ במומחים מובילים בתחומי רפואת הגושה שנמצאים כאן בשבילכם.
נשמח שתהיו חלק מקהילה פעילה ותומכת,
כי יחד יש לנו יותר כח.
טיפה על מנהלי הפורום:
פרופ' ארי זימרן-
 נשוי + 2 + שלושה נכדים.מומחה ברפואה פנימית ועוסק במחלת גושה על כל היבטיה משנת 1986. מנהל יחידת גושה במרכז הרפואי "שערי-צדק", שהיא המרפאה הגדולה מסוגה בעולם למעקב ולטיפול בחולי גושה, תוך מתן מענה גם לזוגות צעירים ואחרים בתחום היעוץ הגנטי למחלה זו.

גיל ברדה (אנוכי) -
בן 45 נשוי ואב לשניים, מומחה השקעות והגנות למשפחה, מתגורר בהוד השרון. מתנדב , חבר הנהלת העמותה ומנהל אתר העמותה הישראלית לגושה. 
כמנהל אתר העמותה אני עונה לשאלות המגיעות לאתר בנושא מחלת הגושה תוך כדי התייעצות עם צוות המומחים של העמותה.
 
 
 

בעיות קשות במערכת החיסון (עקב גושה?);
נושא : בעיות קשות במערכת החיסון (עקב גושה?); תאריך : 19/12/11 16:45 מחבר/ת : יהונתן רימון שלום לכולם, שמי יונתן ואני מקבל טיפול נגד גושה. אני סובל בשנים האחרונות מבעיות קשות במערכת החיסון. בשנה האחרונה הייתי חולה קל כ180 יום. התסמינים הם חולשה וכאבי גוף ותמיד הם אותם תסמינים. להערכתי היה לי חום אולי כפעם אחת ב4 שנים האחרונות, כלומר, כל "זיהום" תמיד מתבטא אצלי באותה צורה. אני עוסק בספורט עצים מאוד ואני די בטוח שזה מה שגורם לי לחלות. עם זאת, תקופת המחלות גדלה בשנה האחרונה ומצאתי את עצמי חולה לתקופות של 3 חודשים. כמובן שבתקופות אלו אינני מתאמן ומתפקד כמו חולה שפעת. לאחרונה חליתי לאחר תקופת בריאות גם מבלי שעסקתי בספורט וזה מאוד מעכיר את מצב רוחי. האם מישהו נתקל בתופעות אלו? האם למישהו ישנו טיפול חלופי כגון חיזוקים, תרופות, נוגדי חמצון מהמזרח וכו. לקחתי כל ויטמין אפשרי, והם באמת עזרו עד לרמה מסויימת. מצאתי חומר שנקרא פוקוידן ואני מעוניין להתחיל לקחת אותו בקרוב. נאמר לי ע"י מספר אנשים שהוא חולל מהפך אצלהם מבחינת מערכת החיסון. אינני רוצה להפסיק את פעילות הספורט כי היא חלק חשוב בחיי, אך המצב איננו יכול להימשך. כל עיצה תתקבל בברכה. תודה רבה, יונתן
שם הכותב * 
נושא ההודעה *   
תוכן ההודעה
קבצים מצורפים (pdf,doc,zip,jpg,gif)


 
 
RSS